NL GB DE
Kwekerij Arborealis

MENU

We will accept new orders for shipping until the latest 9th of December 2020. We wish everybody Merry Xmas and a happy New Year!

We will accept new orders for shipping until the latest 9th of December 2020. We wish everybody Merry Xmas and a happy New Year!

Agroforestry

Vaccinium oxycoccus

Local name: Kleine veenbes

Dit is een inheemse plant die op nog op een paar plekken in Nederland te vinden is. Het is een lage bodem bedekkende plant met fijne blaadjes en piepkleine bloemetjes. Duidelijk familie uit de Ericacea (heide) en ziet er uit als een mini-cranberry.
De plant draagt eetbare besjes.

Let op dat dit plantje niet overgroeid raakt!


Vaccinium oxycoccus
Vaccinium oxycoccus
Characteristics:

     

Family:
Ericaceae

Natural habitat:
voor neutrale tot zure grond, vochtdoorlatend

Height:
10-30 cm

Bloom time:
Mei - Juni

5-10 P9
€ 4,00
On stock