NL GB DE
Kwekerij Arborealis

MENU


Rosa rugosa 'Rubra'

Local name: Bottelroos

Taaie gedoornde heester met tot 10 cm grote donkerroze bloemen met een groot geel hart. De grote rode bottels verschijnen gedurende de zomer. Ook geschikt om een vogelvriendelijke haag van te maken.
Zet deze roos op een zonnige plek op een goed afwaterende bodem. Droogtebestendig. Verdraagt snoei.

Rosa rugosa selecties zijn goede drachtplanten voor bijen.




Rosa rugosa 'Rubra'
Rosa rugosa 'Rubra'
Characteristics:

  

Family:
rosacea

Fluid requirements:
verdraagt droogte

Height:
1.50 meter

Flower color:
donker roze

Bloom time:
Juni - Augustus

40-60 W
€ 1,50
On stock