NL GB DE
Kwekerij Arborealis

MENU

     

Shrubs

Gaultheria shallon

Local name: Bergthee

Deze tot 1 meter hoge heester gedijt in de schaduw op goed afwaterende bodem. De plant bloeit met kleine wit-roze klokjes. De donkerblauwe tot 1 cm grote bessen zijn rijp in augustus - september en smaken naar blauwe bessen.

Gaultheria shallon
Gaultheria shallon

Gaultheria shallon
Gaultheria shallon
Gaultheria shallon
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Family:
Ericaceae

Fluid requirements:
humeus, verdraagt droogte

Height:
60-80 cm

Flower color:
roze

Bloom time:
Mei - Juni

10-20 C1.5
€ 5,50
On stock