
Anemone nemorosa 'Robinsoniana'
bosanemoon
€ 3,45
Wauw, een zachtblauw bloeiende bosanemoon! Het blad van Anemone nemerosa 'Robinsoniana' doet denken aan dat van de bekende witbloeiende bosanemoon, de bloemen van deze cultivar zijn echter zacht lilablauw van kleur.
De plant groeit langzaam maar gestaag en zorgt voor kleurige tapijtjes onder bomen en struiken, in het vroege voorjaar wel te verstaan.
Lees verder
In juli en augustus verzenden wij geen planten. Het is wel mogelijk om planten te bestellen en deze zelf op te halen.
Productinformatie Anemone nemorosa 'Robinsoniana'
Lichtbehoefte | halfschaduw, schaduw |
---|---|
Bloemkleur | Zachtroze, blauw |
Vochtbehoefte | normaal |
Grondsoort | veen, zand, klei, bosgrond |
Bloei start | Maart |
Bloei stop | april |
Bladkleur | groenbladig |
PH | Kalkrijk, Basisch |
Aantal per m2 | 7 |
---|---|
Hoogte van (in cm) | 10 cm |
Hoogte tot (in cm) | 20 cm |
Past in doos | ja |
Hoogte van-tot | 10 - 20 cm |
Verschijningvorm | P9 |
Potmaat | P9 |
Bloeiperiode | maart - april |
Anemone nemorosa 'Robinsoniana'
Wauw, een zachtblauw bloeiende bosanemoon! Het blad van Anemone nemerosa 'Robinsoniana' doet denken aan dat van de bekende witbloeiende bosanemoon, de bloemen van deze cultivar zijn echter zacht lilablauw van kleur. De plant groeit langzaam maar gestaag en zorgt voor kleurige tapijtjes onder bomen en struiken, in het vroege voorjaar wel te verstaan.