
Buddleja alternifolia
vlinderstruik
€ 8,95
Vlinderstruik met grijze, smalle blaadjes. Deze soort bloeit op 'oud hout', dat wil zeggen op takken die het jaar ervoor gegroeid zijn.
In de praktijk betekent dit dat de struik niet in het voorjaar geknipt mag worden, zoals bij de meeste andere vlinderstruiken wel gebruikelijk is.
De bloemen zijn smaller en kleiner dan die van Buddleja davidii cultivars.
Lees verder
In juli en augustus verzenden wij geen planten. Het is wel mogelijk om planten te bestellen en deze zelf op te halen.
Productinformatie Buddleja alternifolia
Lichtbehoefte | zon |
---|---|
Vochtbehoefte | droog, normaal |
Grondsoort | veen, zand, klei |
Bloei start | Juni |
Bloei stop | juni |
Bladkleur | grijsbladig |
PH | Kalkrijk, Basisch |
Speciale eigenschappen | Bijen en vlinders |
Hoogte van (in cm) | 150 cm |
---|---|
Hoogte tot (in cm) | 200 cm |
Bloemkleur | lila |
Past in doos | ja |
Hoogte van-tot | 150 - 200 cm |
Verschijningvorm | 20-30cm C2 |
Potmaat | C2 |
Bloeiperiode | juni - juni |
Buddleja alternifolia
Vlinderstruik met grijze, smalle blaadjes. Deze soort bloeit op 'oud hout', dat wil zeggen op takken die het jaar ervoor gegroeid zijn. In de praktijk betekent dit dat de struik niet in het voorjaar geknipt mag worden, zoals bij de meeste andere vlinderstruiken wel gebruikelijk is. De bloemen zijn smaller en kleiner dan die van Buddleja davidii cultivars.