
Cornus mas 'Flava'
kers kornoelje, gele kornoelje
€ 24,95
Een zoete, geelvruchtige kornelkers. Lekker zoet van smaak en ziet er ook prachtig uit op je bord.
Voor bestuiving is het nodig om een andere Cornus mas in de omgeving te planten. Dit kan een ander ras zijn, maar een zaailing volstaat ook.
Cornus mas staat graag in de luwte en (lichte) schaduw van andere bomen en struiken. De plant blijft dan veel vitaler.
Lees verder
Niet langer beschikbaar
In juli en augustus verzenden wij geen planten. Het is wel mogelijk om planten te bestellen en deze zelf op te halen.
Productinformatie Cornus mas 'Flava'
Lichtbehoefte | halfschaduw, schaduw |
---|---|
Vochtbehoefte | normaal, nat |
Grondsoort | zand, klei |
Bloei start | Februari |
Bloei stop | maart |
Bladkleur | groenbladig |
PH | Kalkrijk, Basisch |
Plantlaag voedselbos | Struiklaag |
Speciale eigenschappen | Bijen en vlinders, Eetbaar, Wintertuin, Vogels, Bessen en vruchten, Voedselbosplant, Voor de eetbare tuin |
Hoogte van (in cm) | 250 cm |
---|---|
Hoogte tot (in cm) | 400 cm |
Bloemkleur | geel |
Past in doos | ja |
Hoogte van-tot | 250 - 400 cm |
Verschijningvorm | 80-100cm C5, 30-40cm C2 |
Potmaat | C2 |
Bloeiperiode | februari - maart |
Cornus mas 'Flava'
Een zoete, geelvruchtige kornelkers. Lekker zoet van smaak en ziet er ook prachtig uit op je bord. Voor bestuiving is het nodig om een andere Cornus mas in de omgeving te planten. Dit kan een ander ras zijn, maar een zaailing volstaat ook. Cornus mas staat graag in de luwte en (lichte) schaduw van andere bomen en struiken. De plant blijft dan veel vitaler.