
Cornus mas 'Kasanlak'
gele kornoelje, kerskornoelje
€ 24,95
Een kornoelje met zeer smakelijke en grote vruchten, die in de eerste helft van september rijp zijn.
Vers een lekkere soort, ook goed verwerkbaar, op de foto een boterham met Cornus mas jam!
Voor bestuiving is het nodig om een andere Cornus mas in de omgeving te planten. Een van onze andere rassen of een zaailing.
Cornus mas staat graag in de luwte en (lichte) schaduw van andere bomen en struiken. De plant blijft dan veel vitaler.
Lees verder
Niet langer beschikbaar
In juli en augustus verzenden wij geen planten. Het is wel mogelijk om planten te bestellen en deze zelf op te halen.
Productinformatie Cornus mas 'Kasanlak'
Lichtbehoefte | halfschaduw, schaduw |
---|---|
Vochtbehoefte | normaal, nat |
Grondsoort | zand, klei |
Potmaat | C5 |
Verschijningvorm | 125-150cm C5, 80-100cm C5 |
Bloei start | Februari |
Bloei stop | maart |
Bladkleur | groenbladig |
PH | Kalkrijk, Basisch |
Plantlaag voedselbos | Struiklaag |
---|---|
Speciale eigenschappen | Bijen en vlinders, Eetbaar, Wintertuin, Vogels, Bessen en vruchten, Voedselbosplant, Voor de eetbare tuin |
Hoogte van (in cm) | 250 cm |
Hoogte tot (in cm) | 400 cm |
Bloemkleur | geel |
Past in doos | ja, nee |
Hoogte van-tot | 250 - 400 cm |
Bloeiperiode | februari - maart |
Cornus mas 'Kasanlak'
Een kornoelje met zeer smakelijke en grote vruchten, die in de eerste helft van september rijp zijn. Vers een lekkere soort, ook goed verwerkbaar, op de foto een boterham met Cornus mas jam! Voor bestuiving is het nodig om een andere Cornus mas in de omgeving te planten. Een van onze andere rassen of een zaailing. Cornus mas staat graag in de luwte en (lichte) schaduw van andere bomen en struiken. De plant blijft dan veel vitaler.