Cornus mas 'Macrocarpa'
gele kornoelje, kornelkers
€ 24,95
Cornus mas 'Macrocarpa' is een oude smaakvolle vruchtselectie van Cornus mas. De plant draagt grote donkerrode vruchten die fruitig smaken.
Kruisbestuiving is voor een goede vruchtzetting noodzakelijk. Dat mag een wilde zaailing zijn of bijvoorbeeld een andere cultivar zoals 'Jolico'.
Wij maken van de vruchten een verrassend lekkere jam!
Lees verder
Productinformatie Cornus mas 'Macrocarpa'
| Lichtbehoefte | halfschaduw, schaduw |
|---|---|
| Vochtbehoefte | normaal, nat |
| Grondsoort | zand, klei |
| Bloei start | Februari |
| Bloei stop | maart |
| Bladkleur | groenbladig |
| PH | Kalkrijk, Basisch |
| Plantlaag voedselbos | Struiklaag |
|---|---|
| Speciale eigenschappen | Bijen en vlinders, Wintertuin, Vogels, Bessen en vruchten, Voedselbosplant, Voor de eetbare tuin |
| Hoogte van (in cm) | 250 cm |
| Hoogte tot (in cm) | 400 cm |
| Bloemkleur | geel |
| Hoogte van-tot | 250 - 400 cm |
| Bloeiperiode | februari - maart |
Cornus mas 'Macrocarpa'
Cornus mas 'Macrocarpa' is een oude smaakvolle vruchtselectie van Cornus mas. De plant draagt grote donkerrode vruchten die fruitig smaken. Kruisbestuiving is voor een goede vruchtzetting noodzakelijk. Dat mag een wilde zaailing zijn of bijvoorbeeld een andere cultivar zoals 'Jolico'. Wij maken van de vruchten een verrassend lekkere jam!