
Cornus mas 'Macrocarpa'
gele kornoelje, kornelkers
€ 21,95
Cornus mas 'Macrocarpa' is een oude smaakvolle vruchtselectie van Cornus mas. De plant draagt grote donkerrode vruchten die fruitig smaken.
Kruisbestuiving is voor een goede vruchtzetting noodzakelijk. Dat mag een wilde zaailing zijn of bijvoorbeeld een andere cultivar zoals 'Jolico'.
Wij maken van de vruchten een verrassend lekkere jam!
Lees verder
Productinformatie Cornus mas 'Macrocarpa'
Bloemkleur: | geel |
---|---|
Bladkleur: | groenbladig |
Bloeiperiode: | februari - maart |
Lichtbehoefte: | halfschaduw, schaduw |
Hoogte van-tot: | 250 - 400 cm |
Grondsoort: | klei, zand |
Vochtbehoefte: | nat, normaal |
---|---|
PH: | Basisch, Kalkrijk |
Potmaat: | C2 |
Speciale eigenschappen: | Bessen en vruchten, Bijen en vlinders, Eetbaar, Voedselbosplant, Vogels, Voor de eetbare tuin, Wintertuin |
Plantlaag voedselbos: | Struiklaag |
Cornus mas 'Macrocarpa'
Cornus mas 'Macrocarpa' is een oude smaakvolle vruchtselectie van Cornus mas. De plant draagt grote donkerrode vruchten die fruitig smaken. Kruisbestuiving is voor een goede vruchtzetting noodzakelijk. Dat mag een wilde zaailing zijn of bijvoorbeeld een andere cultivar zoals 'Jolico'. Wij maken van de vruchten een verrassend lekkere jam!