
Dryopteris carthusiana
smalle stekelvaren
€ 3,45
De smalle stekelvaren is inheems in Nederland en kan onder de juiste omstandigheden uitgroeien tot een forse vaasvormige plant. Op de achterzijde van de bladeren zijn de sporen zichtbaar, afgezet in een mooi patroon.
Deze varen gedijt prima onder bomen en grote struiken, zorg wel voor voldoende organische stof en vocht in de bodem. Plant ze in groepen voor een natuurlijk effect. De plant breidt zich nauwelijks zelf uit.
Lees verder
Niet langer beschikbaar
In juli en augustus verzenden wij geen planten. Het is wel mogelijk om planten te bestellen en deze zelf op te halen.
Productinformatie Dryopteris carthusiana
Lichtbehoefte | halfschaduw, schaduw |
---|---|
Vochtbehoefte | normaal |
Grondsoort | veen, zand, klei, bosgrond |
Bladkleur | groenbladig |
PH | Kalkrijk, Basisch, Zuur |
Aantal per m2 | 5 |
Hoogte van (in cm) | 50 cm |
Hoogte tot (in cm) | 75 cm |
---|---|
Past in doos | ja |
Hoogte van-tot | 50 - 75 cm |
Verschijningvorm | P9 |
Inheems voor NL | Ja |
Potmaat | P9 |
Dryopteris carthusiana
De smalle stekelvaren is inheems in Nederland en kan onder de juiste omstandigheden uitgroeien tot een forse vaasvormige plant. Op de achterzijde van de bladeren zijn de sporen zichtbaar, afgezet in een mooi patroon. Deze varen gedijt prima onder bomen en grote struiken, zorg wel voor voldoende organische stof en vocht in de bodem. Plant ze in groepen voor een natuurlijk effect. De plant breidt zich nauwelijks zelf uit.